Patēriņa kredīts
mazākiem vai lielākiem pirkumiem!

Patēriņa kredīts sniedz iespēju paveikt nepieciešamo uzreiz, bet norēķināties pakāpeniski.

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Aizdevuma summa
2000 EUR
500 EUR 10000 EUR
Aizdevuma termiņš
36 mēn.
3 mēn. 72 mēn.
Ikmēneša maksājums no EUR

Izdevīgi un pārskatāmi kredīta nosacījumi

 • Kredīta summa no 500 līdz 10 000 EUR.
 • Pievilcīgas likmes no 14,4% līdz 45%.
 • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem.
 • Komisijas maksas par līguma noslēgšanu sākot no 20 EUR

Aizdevuma process ir vienkāršs un ātrs

 • Piesakies aizdevumam ONEfinance.lv, zvanot uz 27787787, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 20
 • Saņem atbildi 30 minūšu laikā
 • Aizdevuma līgumu vari parakstīt ar eParakstu, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 20

Nosacījumi

 • Jābūt Latvijas republikas pilsonim vecumā no 21-70 gadiem
 • Ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas
 • Nedrīkst būt kavētu maksājumu vai nenokārtotu parādsaistību
 • Nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām

Vēlaties uzzināt vairāk?

Zvaniet 27787787 vai rakstiet [email protected]

Patēriņa kredīts ir viens no veidiem kā individuāls patērētājs var aizņemties naudu. Parasti aizņēmējs no aizdevēja saņem vienreizēju maksājumu (pamatsummu) un atmaksā to ar noteiktu papildu uzcenojumu (procentu likme un jebkādi maksājumi par aizdevuma izsniegšanu). Maksājumi tiek veikti regulāros intervālos aizdevuma termiņā. Daudzi personīgie aizdevumi tiek izsniegti bez nodrošinājuma, kas nozīmē, ka patērētājam nav nepieciešams ieķīlāt aktīvus (piemēram, māju vai auto) kā garantiju. Ilgtermiņa aizdevumi parasti ir strukturēti kā iemaksu aizdevumi, kas tiek atmaksāti noteiktā laika periodā. Aizdevuma summas un nosacījumi ir ļoti atšķirīgi, atkarībā no valsts un no aizdevēja. ONEfinance.lv mērķis ir pārliecināties, ka Jūs saņemat labāko aizdevumu, ko varam piedāvāt, balstoties uz Jūsu individuālo finansiālo un kredīta stāvokli. Šo aizdevumu procentu likmes parasti nosaka aizdevējs un tās var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, aizņēmēja kredītspējas un pieprasītā aizdevuma summas un perioda. Likmes parasti ir fiksētas aizdevuma periodā un tiek aprēķinātas kā gada procentu likme (GPL). Ja Jūs kvalificējaties aizdevumam ar ONEfinance.lv starpniecību, mēs atradīsim mūsu labāko aizdevuma piedāvājumu, balstoties uz Jūsu finansiālo atbilstību. Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz līdzekļu izmantojumu. Patēriņa kredītus visbiežāk izmanto, lai segtu neparedzētus izdevumus, samaksātu par lieliem mājas vai auto pirkumiem vai konsolidētu parādus. Lai noteiktu, cik daudz Jūs varat aizņemties, aizpildiet mūsu vienkāršo tiešsaistes pieteikuma formu, lai pārbaudītu atbilstību, vai sazinieties ar mūsu klientu atbalsta nodaļu jau šodien, lai iegūtu vairāk informācijas.

Patēriņa kredīti ir lieliski piemēroti cilvēkiem ar pārbaudāmiem ienākumiem un labu kredītvēsturi, bet ierobežotiem resursiem. Citiem vārdiem, šie aizdevumi šķiet īsts glābiņš jauniem profesionāļiem, kam nepieciešams segt liela pasākuma vai neparedzētas izmaksas. Patēriņa kredīts ir laba iespēja, lai apmaksātu lielus izdevumus, piemēram, kāzu izdevumus. Patēriņa kredīts ir lieliska iespēja arī cilvēkiem, kas pirmo reizi iegādājas māju. Ja nevarat atļauties hipotēku, lai uzreiz iegādātos savu sapņu māju, patēriņa aizdevums remontam ļaus Jums uzlabot pašreizējos dzīves apstākļus. Patēriņa aizdevumi palīdz veidot Jūsu kredītportfeli, kas palīdzēs veikt lielākus pirkumus nākotnē.

Arvien vairāk aizņēmēju izvēlas ilgtermiņa aizdevumus, tradicionālo īstermiņa aizdevumu vietā. Daudzi klienti konstatē, ka visa aizdevumu un procentu atmaksa nākamajā algas dienā rada finanšu spiedienu, īpaši, ja aizdevums saņemts ārkārtas situācijā. Daudzos gadījumos cilvēki, kas saņem ātros kredītus nespēj veikt atmaksu jau pēc 15 līdz 30 dienām, tāpēc izvēlas paņemt jaunus kredītus, lai segtu esošos parādus, vai arī pagarina kredītu, kas ievērojami palielina izmaksas. Šī iemesla dēļ ilgtermiņa aizdevums ir atbildīgāka izvēle. Klients var veikt atmaksu 5, 6 vai 12 mēnešu laikā, kas sniedz daudz lielāku elastību. Turklāt aizņēmējs var paturēt kredīta summu uz ilgāku laiku un veikt mazākus ikmēneša maksājumus, kas nodrošina lielāku kontroli pār personīgajām finansēm.