Auto līzings un auto kredīts
bez pirmās iemaksas un obligāta KASKO*

Ja domājat par jauna auto iegādi un ir nepieciešams aizdevums, auto līzings būs piemērotākā izvēle.

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Aizdevuma summa
4500 EUR
1000 EUR 15000 EUR
Aizdevuma termiņš
48 mēn.
3 mēn. 72 mēn.
Ikmēneša maksājums no EUR

Izdevīgi un pārskatāmi kredīta nosacījumi

  • Līzinga summa no 1000 līdz 15 000 EUR.
  • Pievilcīgas likmes no 7%.
  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem.
  • Komisijas maksas par līguma noslēgšanu sākot no 20 EUR

Aizdevuma process ir vienkāršs un ātrs

  • Piesakies aizdevumam ONEfinance.lv, zvanot uz 80202011, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 20
  • Saņem atbildi 30 minūšu laikā
  • Aizdevuma līgumu vari parakstīt ar eParakstu, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 20

Nosacījumi

  • Jābūt Latvijas republikas pilsonim vecumā no 21-70 gadiem
  • Ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām

Vēlaties uzzināt vairāk?

Zvaniet 80202011 vai rakstiet [email protected]

Ja Jums ir slikta kredītvēsture vai esat saņēmis auto līzinga atteikumu, labā ziņa ir tāda, ka, iespējams, mēs Jums varam palīdzēt. Vairāki mūsu aizdevēji specializējas, palīdzot cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi saņemt auto līzingu. Protams, automašīnas finansējums netiek garantēts, viss ir atkarīgs no konkrētajiem apstākļiem - Jūsu vecuma, nodarbinātības statusa, ienākumiem un nepieciešamās kredīta summas, kā arī Jūsu kredītvēstures. Piesakoties auto līzingam, Jums ir nepieciešami regulāri pamata ienākumi. Jūsu nodarbinātības veids var būt dažāds, piemēram, ja esat pašnodarbināts, nepilna darba laika darba ņēmējs vai aģentūras darbinieks. Mēs varam piedāvāt auto līzingu bez pirmās iemaksas, taču, ja Jūs varat veikt pirmo iemaksu vai daļēju garantiju, Jūs varat to izmantot, lai samazinātu kopējo aizņēmuma summu (attiecīgi samazinot savus ikmēneša maksājumus). Pat ja esat saņēmis atteikumu automašīnas finansējuma iegūšanai citā vietā (piemēram, bankā, auto tirdzniecības vietā vai pat pie cita aizdevēja), mēs sadarbojamies ar aizdevējiem, kas specializējas sadarbībā ar cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, tā kā ir iespējams, ka mēs varam Jums palīdzēt. Tomēr atcerieties, ka aizdevuma atmaksa joprojām ir Jūsu atbildība un ja Jūs to neveiksiet, tas nelabvēlīgi ietekmēs Jūsu kredīta reitingu un apgrūtinās aizņēmumu saņemšanu nākotnē. ONEfinance.lv piedāvā finansējumu ne tikai automašīnām! Mēs piedāvājam finansēt arī mikroautobusus, motociklus un treilerus.

Saņemot auto līzinga piedāvājumu no ONEfinance.lv, Jūs varat izvēlēties transportlīdzekli pie jebkura atzīta dīlera Latvijā. Tas nozīmē, ka Jums ir daudz izvēles iespēju un varat brīvi izvēlēties Jums piemērotāko transportlīdzekli. Mēs rūpīgi pārbaudām mūsu dīlerus, lai pasargātu Jūs, mūsu klientu, no jebkādām problēmām, kas varētu rasties nākotnē. Izvēloties automašīnu (vai mikroautobusu, treileri vai pat transportēšanas piekabi) no atzīta dīlera, Jūs iegādāsieties labu transportlīdzekli, kas būs ieguldītās naudas vērts. Dīleri bieži piedāvā savus finansējuma komplektus, taču tie lielākoties sadarbojas tikai ar dažiem aizdevējiem, kamēr mūsu partneru lokā ietilpst 18 aizdevēji. Tas ļauj mums atrast vislabāko aizdevuma iespēju atbilstoši Jūsu apstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu kredītvēsture ir slikta vai izcila (vai arī kaut kur pa vidu!), mūsu aizdevēji spēs piedāvāt pielāgotus finanšu pakalpojumus, kas atbilst Jūsu situācijai. Mēs varam palīdzēt arī klientiem, kuri iepriekš saņēmuši aizdevuma atteikumu - pie izplatītāja vai citur.

ONEfinance.lv uzdevums ir atrast labāko piedāvājumu Jūsu nākamajam aizdevumam auto iegādei, neatkarīgi no Jūsu finansiālā stāvokļa vai Jūsu prasībām. Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu, neatkarīgi to tā, vai Jūsu kredītvēsture ir izcila - šajā gadījumā mēs varam piedāvāt labākās likmes aizdevumu tirgū, vai Jūs esat pašnodarbināts vai Jums ir slikta kredītvēsture. Mūsu auto līzinga kalkulators ir ātrs un vienkāršs veids, lai Jūs varētu pārbaudīt, cik lēts var būt auto līzings, neatkarīgi no tā, vai Jūsu kredītvēsture ir izcila, laba, normāla vai slikta. Mēs piedāvājama aptuvenu ikmēneša maksājuma aprēķinu tādā laika posmā, kāds Jums nepieciešams. Tas nozīmē, ka varat ērti izvēlēties summu, ko varat maksāt par savu jauno auto. Ja summa nešķiet piemērota, varat pielāgot aizņēmuma summu, lai aptuvenais ikmēneša maksājums atbilstu Jūsu iespējām. ONEfinance.lv plašais aizdevēju panelis spēj nodrošināt, mūsuprāt, labākās auto iegādes finansējuma likmes atkarībā no Jūsu individuālajiem apstākļiem. Mums ir ilgtermiņa attiecības ar mūsu aizdevējiem, kas nozīmē, ka mēs varam Jums iegūt labākos piedāvājumus. Lūdzu, izmēģiniet mūsu auto līzinga kalkulatoru jau tagad un Jūs redzēsiet, cik maz izmaksā jauna vai lietota auto iegāde!