Auto līzings / Auto kredīts
– bez pirmās iemaksas!

Aizdevuma summa
4500 EUR
1000 EUR 25 000 EUR
Aizdevuma termiņš
48 mēn.
3 mēn. 72 mēn.
Ikmēneša maksājums*: EUR
*Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme.

Izdevīgi un pārskatāmi kredīta nosacījumi

 • Līzinga summa no 1000 līdz 25 000 EUR.
 • Pievilcīgas likmes no 3% līdz 45%.
 • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem.
 • Pieteikuma izskatīšana no 15 līdz 60 minūtēm.

Aizdevuma process ir vienkāršs un ātrs

 • Piesakies aizdevumam ONEfinance.lv, zvanot uz 27787787, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 10
 • Saņem atbildi vienas stundas laikā
 • Aizdevuma līgumu vari parakstīt ar eParakstu, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 10

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu saņemt auto līzingu no 18 gadu vecuma?

Kādas ir auto līzinga summas un kādi termiņi?

Cik ātri es saņemšu lēmumu par auto līzinga piešķiršanu?

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu auto līzingu?

Cik ātri es varu saņemt auto līzingu?

Vēlos iegādāties auto no fiziskas personas, vai man piešķirs līzingu auto iegādei?

Nosacījumi

 • Jābūt Latvijas republikas pilsonim vecumā no 21-70 gadiem
 • Ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas
 • Nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām
Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts

 • Pievilcīgas procentu likmes - sākot no 8,9% gadā
 • Kredīta summa no 1000 līdz 10 000 EUR
 • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem
Auto līzings

Auto līzings

 • Pievilcīgas procentu likmes - sākot no 3% gadā
 • Kredīta summa no 1000 līdz 25 000 EUR
 • Bez pirmās iemaksas un KASKO polise nav nepieciešama
Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana

 • Pievilcīgas procentu likmes - sākot no 21% gadā
 • Kredīta summa no 500 līdz 7 500 EUR
 • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem

Auto līzinga un auto kredīta piedāvajums no ONEfinance.lv

Saņemot auto līzinga piedāvājumu no ONEfinance.lv, Jūs varat izvēlēties transportlīdzekli pie jebkura atzīta dīlera Latvijā. Tas nozīmē, ka Jums ir daudz izvēles iespēju un varat brīvi izvēlēties Jums piemērotāko transportlīdzekli.

Mēs rūpīgi pārbaudām mūsu dīlerus, lai pasargātu Jūs, mūsu klientu, no jebkādām problēmām, kas varētu rasties nākotnē. Izvēloties automašīnu (vai mikroautobusu, treileri vai pat transportēšanas piekabi) no atzīta dīlera, Jūs iegādāsieties labu transportlīdzekli, kas būs ieguldītās naudas vērts.

Dīleri bieži piedāvā savus finansējuma komplektus, taču tie lielākoties sadarbojas tikai ar dažiem aizdevējiem, kamēr mūsu partneru lokā ietilpst 18 aizdevēji. Tas ļauj mums atrast vislabāko aizdevuma iespēju atbilstoši Jūsu apstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu kredītvēsture ir slikta vai izcila (vai arī kaut kur pa vidu!), mūsu aizdevēji spēs piedāvāt pielāgotus finanšu pakalpojumus, kas atbilst Jūsu situācijai. Mēs varam palīdzēt arī klientiem, kuri iepriekš saņēmuši aizdevuma atteikumu - pie izplatītāja vai citur.

Kāpēc izvēlēties ONEfinance.lv auto līzingu vai auto kredītu?

Ja Jums ir slikta kredītvēsture vai esat saņēmis auto līzinga atteikumu, labā ziņa ir tāda, ka, iespējams, mēs Jums varam palīdzēt. Vairāki mūsu aizdevēji specializējas, palīdzot cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi saņemt auto līzingu.

Protams, automašīnas finansējums netiek garantēts, viss ir atkarīgs no konkrētajiem apstākļiem - Jūsu vecuma, nodarbinātības statusa, ienākumiem un nepieciešamās kredīta summas, kā arī Jūsu kredītvēstures.

Piesakoties auto līzingam, Jums ir nepieciešami regulāri pamata ienākumi. Jūsu nodarbinātības veids var būt dažāds, piemēram, ja esat pašnodarbināts, nepilna darba laika darba ņēmējs vai aģentūras darbinieks.

Mēs varam piedāvāt auto līzingu bez pirmās iemaksas, taču, ja Jūs varat veikt pirmo iemaksu vai daļēju garantiju, Jūs varat to izmantot, lai samazinātu kopējo aizņēmuma summu (attiecīgi samazinot savus ikmēneša maksājumus). Pat ja esat saņēmis atteikumu automašīnas finansējuma iegūšanai citā vietā (piemēram, bankā, auto tirdzniecības vietā vai pat pie cita aizdevēja), mēs sadarbojamies ar aizdevējiem, kas specializējas sadarbībā ar cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, tā kā ir iespējams, ka mēs varam Jums palīdzēt.

Tomēr atcerieties, ka aizdevuma atmaksa joprojām ir Jūsu atbildība un ja Jūs to neveiksiet, tas nelabvēlīgi ietekmēs Jūsu kredīta reitingu un apgrūtinās aizņēmumu saņemšanu nākotnē.

ONEfinance.lv piedāvā finansējumu ne tikai automašīnām! Mēs piedāvājam finansēt arī mikroautobusus, motociklus un treilerus.

Par mūsu auto līzinga kalkulatoru

ONEfinance.lv uzdevums ir atrast labāko piedāvājumu Jūsu nākamajam aizdevumam auto iegādei, neatkarīgi no Jūsu finansiālā stāvokļa vai Jūsu prasībām.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu, neatkarīgi to tā, vai Jūsu kredītvēsture ir izcila - šajā gadījumā mēs varam piedāvāt labākās likmes aizdevumu tirgū, vai Jūs esat pašnodarbināts vai Jums ir slikta kredītvēsture.

Mūsu auto līzinga kalkulators ir ātrs un vienkāršs veids, lai Jūs varētu pārbaudīt, cik lēts var būt auto līzings, neatkarīgi no tā, vai Jūsu kredītvēsture ir izcila, laba, normāla vai slikta. Mēs piedāvājama aptuvenu ikmēneša maksājuma aprēķinu tādā laika posmā, kāds Jums nepieciešams. Tas nozīmē, ka varat ērti izvēlēties summu, ko varat maksāt par savu jauno auto. Ja summa nešķiet piemērota, varat pielāgot aizņēmuma summu, lai aptuvenais ikmēneša maksājums atbilstu Jūsu iespējām.

ONEfinance.lv plašais aizdevēju panelis spēj nodrošināt, mūsuprāt, labākās auto iegādes finansējuma likmes atkarībā no Jūsu individuālajiem apstākļiem. Mums ir ilgtermiņa attiecības ar mūsu aizdevējiem, kas nozīmē, ka mēs varam Jums iegūt labākos piedāvājumus.