Jautājumi

Biežak uzdotie jautājumi

Vai varu aizņemties no 18 gadu vecuma?

Nē, jo ONEfinance.lv piedāvā aizdevumus tikai Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem.

Vai nepilsonis var saņemt aizdevumu?

Jā, bet viņam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem, kuram ir piešķirts Latvijas personas kods un kuram nav kavētu maksājumu vai parādsaistības.

Vai ir nepieciešami ienākumu apliecinoši dokumenti, lai saņemtu aizdevumu?

Nepieciešamības gadījumā mēs lūgsim Tev iesniegt dokumentus, kas apliecina ienākumus.

Cik ātri es varu saņemt aizdevumu?

Aizdevuma pārskaitījums vienas bankas ietvaros tiek veikts 5 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi tiek izpildīti 1 darba dienas laikā – ja pieteikums tiek apstiprināts darba dienā līdz plkst. 16:00, tad pārskaitījums tiek saņemts tajā pašā dienā, ja pēc plkst. 16:00 vai brīvdienās - nākamajā darba dienā.

Kā es varu zināt kādi būs nosacījumi?

Aizpildot pieteikumu klienta maksātspēja vienmēr tiek izvērtēta individuāli. Tiek ņemtas vērā esošās saistības un ienākumi.

Lai pieteiktos man jābrauc uz kādu no filiālēm?

Nē, izskatīšana notiek elektroniski. Gan pašu pieteikumu, gan nepieciešamos dokumentus var nosūtīt elektroniski. Tomēr, paša kredīta līguma parakstīšana ir jāveic fiziski, kāda no filiālēm.

Vai es varu kredītu atmaksāt ātrāk?

Jā. Tev ir tiesības atmaksāt ātrāk kredītu, jo Tev pienākums ir maksāt procentus un citus maksājumus tikai par to laika posmu, līdz kuram Tu pilnībā nokārto savas kredīta saistības saskaņā ar kreditēšanas līgumu.

Protams, pirms tam iesakām sazināties ar savu aizdevēju.

Kā arī veicot lielākus ikmēneša maksājumus par kredītu, iesakām informēt kredītdevēju, lai iemaksātās summas starpību novirza pamatsummas atmaksai. To var izdarīt arī rakstiski, nosūtot e-pastu kredītdevējam. Protams, iesakām nepieciešamības gadījumā ar viņiem arī sazināties.

Vai ar sabojātu kredītvēsturi ir iespējams saņemt kredītu?

ONEfinance.lv sadarbojas ar vairākiem aizdevējiem. Katram no viņiem ir sava kredītpolitika. Aizpildot pieteikumu ONEfinance.lv Tev tieši būs iespēja noskaidrot, kāda Tev šobrīd ir iespēja saņemt kredītu, ņemot vērā Tavu kredītvēstures situāciju. Pieteikuma aizpildīšana nerada Tev saistības un pakalpojums ir bezmaksas.

Kādos gadījumos ir iespējams saņemt atteikumu?

Visbiežākie kredīta atteikuma iemesli ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par aizņēmēja kredītvēsturi vai arī nepietiekami ienākumi, lai spētu atmaksāt jau esošās saistības.

Neatradi meklēto atbildi?
Mūsu klientu apkalpošanas komanda var Tev palīdzēt!