Kredītu apvienošana

Apvienojiet visus savus kredītus un iegūstiet vienu zemāku ikmēneša maksājumu, labākus līguma nosacījumus un iespēju ātrāk atmaksāt aizdevumu.Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Summa: 2200
EUR
500 EUR
4500 EUR
Termiņš: 36
mēn.
3 mēn.
72 mēn.
Ikmēneša maksājums No EUR

Visi aprēķini ir aptuveni un var mainīties atkarībā no Tavas kredītvēstures, ienākumiem un izvēlētās summas. Gada procentu likme: 33,6%; Kopējā maksājumu summa: 3 362,04 EUR.

  • Kredīta summa no 500 līdz 4500 EUR.
  • Pievilcīgas likmes no 14,4% līdz 45%.
  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 6 gadiem.
  • Komisijas maksas par līguma noslēgšanu sākot no 20 EUR
  • Anuitātes atmaksas grafiks – nemainīga ikmēneša maksājuma summa.

Reprezentatīvs piemērs:Laba kredītvēsture

Aizņemoties 2000 EUR uz 36 menešiem ar reprezentatīvu GPL likmi 17.47%, maksājums būs 71.77 EUR menesī, ar kopējo procentu maksājumu 583.72 EUR un kopējo atmaksu 2583.72 EUR

Vēlaties uzzināt vairāk?

Zvaniet 80202011 vai rakstiet [email protected]

Ja kopējā, jau esošo kredītu summa, ir lielāka nekā spēj atmaksāt, kredītu apvienošana būs lielisks līdzeklis, lai sakārtotu savas finanses. Kredītus apvienošana jeb pārkreditēšana ir iespējama, ja vēlies apvienot vairākus kredītus vienā ikmēneša maksājumā vai ja neapmierina kreditora nosacījumi, jo tie šķiet neizdevīgi vai kredīta procenti ir par lielu, kā arī, ja vēlies tikt samazināt savus ikmēneša maksājumus par kredītiem vai ja vairāki ātrie kredīti, bet atdod visu summu uzreiz nav iespējas.

Process ir salīdzinoši vienkāršs un ātrs - jāuzskaita visi kredīti, to ikmēneša maksājumi, kredīta līguma Nr. Dažreiz varētu būt nepieciešamas izziņas no kredītdevējiem, kurus vēlaties refinansēt. Kredītdevēji ļoti bieži nevēlas sniegt šīs izziņas, jo viņi pelna uz aizdoto naudu un, jo ilgāk tu to naudu izmanto, jo vairāk viņi nopelna. Jo ātrāk tu apvienosi kredītus, jo vairāk ietaupīsi uz ikmēneša maksājumiem un lielāks būs ilgtermiņa ieguvums.