Auto līzings

Auto līzings un Kredīts transportlīdzekļa iegādei

Auto līzings no 7% gadā

Aizdevuma summa no 1000 līdz 15 000 EUR

Atmaksas termiņš no 3 līdz 72 mēnešiem

Finansējums — līdz 100% apmērā no transportlīdzekļa vērtībasCik vēlies aizņemties?

Transportlīdzekļa vērtība?
Uz cik ilgu laiku?
Ikmēneša maksājums
/mēn.

Visi aprēķini ir aptuveni un var mainīties atkarībā no Tavas kredītvēstures, ienākumiem un izvēlētās summas. Piemērs, ja auto līzinga procentu likme 7% gadā un kredīta kopējā summa ir 4500 EUR. Gada procentu likme ir 7.0009%. Līguma darbības termiņš 48 mēneši. Kopējā summa, kas jāmaksā klientam par kredītu 5172.48 EUR. Veicamo maksājumu apmērs mēnesī 107.76 EUR. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu.

Aizdevuma nosacījumi

Aizdevums pieejams no 18 gadu vecuma
Ienākumiem jābūt vismaz 260 EUR mēnesī pēc nodokļu nomaksas
Noformēšana, uzrādot tikai pasi vai personas apliecību

Auto līzings

jebkuras markas un modeļa

automašīnām

Kas vēl Tev būtu jāzin ?

  • Dokumentu noformēšana ir vienkārša un ērta.
  • Ir iespējama daļēja vai pilna aizdevuma pirmstermiņa atmaksa bez papildus izdevumiem.
  • Aizdevuma procentus jāmaksā tikai par izmantoto laiku.
  • Līguma grozījumus var veikt bezmaksas.

Cik vari aizņemties Tu?

Vēlies iegādāties auto, bet nezini kādu summu vari saņemt ? Piesakies! Mēs izvērtēsim Tavu pieteikumu un pateiksim ar kādu summu vari rēķināties, lai jau pēc iespējas drīzāk varētu sēsties pie sava jaunā auto stūres!
Ja aizdevuma nosacījumi vai summa Tevi neapmierinās, droši varēsi atteikties, jo piesakoties Tu vēl neuzņemies nekādas saistības!

Klasiskais auto līzings vai patēriņa kredīts automašīnas iegādei ir lielisks veids, kā sēsties pie jaunā auto stūres jau šodien! Aizpildot pieteikuma anketu, Tu 30 minūšu laikā saņemsi individuāli izstrādātu piedāvājumu un varēsi iegādāties sev piemērotāko auto ikdienai, darbam vai ceļošanai.
Auto līzings nodrošina finansējumu auto iegādei līdz pat 90% no auto tirgus vērtības. Daži auto līzinga izsniedzēji piedāvā iegādāties ne tikai auto, bet arī jebkuru citu transportlīdzekli – motociklu, traktoru, laivu u.c.
Auto līzinga izsniedzēju mājaslapās ir pieejams informatīvs auto līzinga kalkulators, kur iespējams noteikt aptuveno mēneša maksājumu.
Tas ir skaidrās naudas aizdevums automašīnas iegādei bez pirmās iemaksas. Tas nozīmē, ka automašīnu varēsi reģistrēt uz sava vārda un lietot bez ierobežojumiem, kā arī Tev nebūs nepieciešama KASKO apdrošināšana
Aizpildot pieteikumu, apmēram 30 minūšu laikā Tu saņemsi atbildi. Pēc tam Tev atliek tik vien, kā parakstīt aizdevuma līgumu un iegādāties savu jauno automašīnu.
Ar sabojātu kredītvēsturi ir iespējams nokārtot tikai klasisko auto līzinga piedāvajumu.
Personas identitāti apliecinoši dokumenti – pase vai personas apliecība.
Finansiālo stāvokli apliecinoši dokumenti – izziņa no VSAA vai bankas konta pārskats.