Klientu apkalpošana

Kontakttālrunis: +371 80 202 011
E-pasts: [email protected]
Klientu centrs: Ģertrūdes ielā 20, Rīgā
Ieeja no Akas ielas puses

SIA ONEFINANCE GROUP

PVN Nr.: LV40103978718

PAPILDU INFORMĀCIJA

Ja neesat apmierināti ar mūsu pakalpojumiem, lūdzu, vispirms griezieties pie mūsu klientu apkalpošanas dienesta, lai mēs varētu labot jebkādus notikušos pārpratumus un, ja iespējams, noskaidrot un novērst Jūsu neapmierinātības iemeslus.

Ja Jūs jau esat griezies mūsu klientu apkalpošanas dienestā, tomēr uzskatāt par nepieciešamu iesniegt sūdzību, tā jāsūta uz mūsu pasta vai elektroniskā pasta adresi.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu atbildi uz Jūsu sūdzību 14 dienu laikā. Ja tas nebūs iespējams, šajā laikā informēsim Jūs par sūdzības izskatīšanas statusu.

Aizdevumu kompānija SIA ONEFINANCE group veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem. Pateicoties uzņēmuma plašajam kredītu pakalpojumu spektram un izdevīgajiem piedāvājumiem, ONEFINANCE group īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā.

Mēs esam uzņēmums, kura galvenais uzdevums ir zināšanas starp finansēm, mārketingu un tehnoloģijām. Mēs vēlamies, lai mūsu risinājumi palīdzētu mūsu klientiem saņemt izdevīgu finansējumu cik ērti vien iespējams.